TALISMAN GrandTour

DISAIN


Väline disain

Elegantne disain

Sinu eneseväljendus

TALISMAN Grandtour on rõhutatult dünaamiline universaal eristuva esivõre, iseloomuliku profiili, muljetavaldavate tagumiste rattakoobaste ja pilkupüüdvate esituledega.

LED päevatuled

C-tähe kujulise paigutusega LED päevatuled rõhutavad auto originaalset stiili.

Tagatulede iseloomulik joon

Eristuv tagatulede kujundus kinnitab mudeli kaasaegsust.

Valuveljed

Kahevärvilised 18" ja 19" valuveljed rõhutavad sõiduki elegantsust ja värvikat disaini.

Sisekujundus

Lase ennast lummata kõrgekvaliteetse viimistlusega avarast salongist ning innovaatilistest tehnoloogiatest.

Kõrgeimal tasemel viimistlus

Polstrivalik

Salongi valgustus

VARUSTUS


MULTI-SENSE ja 4CONTROL

Juhtimise kiirkursus

Tutvu 4CONTROL süsteemi üldiste tööpõhimõtetega. 4CONTROL süsteem reguleerib Renault TALISMAN Grandtour'i nelja ratta pööramist. Kuni 3,5° pööravad tagarattad muudavad juhitavuse täpsemaks ja tagavad erakordse pöörderaadiuse. See garanteerib sõitmisel täpse manööverduse, stabiilse juhtimise, mugavuse ja turvalisuse.

Vali MULTI-SENSE süsteemiga oma sõidustiil

Mugav, sportlik, ökonoomne, neutraalne või personaalne. Vali üks viiest MULTI-SENSE süsteemi poolt pakutavast sõidurežiimist. Keskkonsoolil asuva nupu abil saad kiirelt režiimi vahetada kõige sportlikumalt kõige mugavamale ning kogeda iga kord erilisi hetki. 

Juhitav vedrustus - uus mugavustsoon

Reguleeritava jäikusega amortisaatorid koos MULTI-SENSE süsteemiga kohanduvad valitud sõidurežiimi ja teeoludega. MULTI-SENSE süsteem analüüsib pidevalt teeolusid, kiirust, rataste pööramist ja pidurdusjõudu, säilitades samaaegselt ka Renault TALISMAN Grandtour'i valitud sõidurežiimi omadusi. 

MULTI-SENSE süsteemi lihtne ja intuitiivne juhtimine

Lihtsaim viis MULTI-SENSE süsteemi menüüle ligipääsuks on käepärane nupp keskkonsoolis. See annab kohese ligipääsu vastavale menüüle R-Link 2 multimeediasüsteemi ekraanil ning võimaldab lihtsalt määrata auto seadeid. 

Vali salongi valgustus

 MULTI-SENSE süsteem võimaldab isikupärastada su Renault TALISMAN Grandtour'i salongi valgustust. Vali üks viiest saadaolevast variandist - sinine, punane, roheline, beež või violetne. 

Mugavus

Tere tulemast kõrgemasse klassi

Renault käed-vabad kaardiga varustatud Renault TALISMAN Grandtour tunneb ära kui sa talle lähened. Päevasõidutuled süttivad, R-Link 2 ekraan ja näidikutepaneel aktiveeruvad ning sõltuvalt varustustasemest avanevad kokkuklapitud küljepeeglid ja süttib salongi valgustus. Autosse istudes taastavad elektriliselt reguleeritavad istmed oma salvestatud asendi. Mugavast salongist väljumise hõlbustamiseks nihkub juhiiste 5 cm tahapoole. Autost eemaldudes lukustab Renault TALISMAN Grandtour automaatselt uksed ning annab sellest tuledega märku.

Avasta praktiline ja ruumikas salong

Renault TALISMAN Grandtour'is leidub hulgaliselt praktilisi panipaiku kogumahuga 25 liitrit. Keskkonsoolis käetoe all on mahukas panipaik, mis EDC automaatkäigukastiga versioonil on jahutusega. Minimaalne pakiruumi maht on 572 dm

Ideaalne mugavus

Renault TALISMAN Grandtour'i avar salong pakub enneolematut liikumisvabadust. Hinda laia keskkonsooli, salongi ruumikust ja suuri esiistmeid, mis pakuvad äriklassi mugavust. Tagaistmel reisijate mugavuse tagab suur jalaruum. 

Tehnoloogia

Juhiabisüsteemid

Tutvu Renault' intelligentsete tehnoloogiatega, mis mugavuse ja turvalisuse eest hoolt kandes juhile sõitmisel abiks on:
- sõiduraja kontrollsüsteem;
- ohutu pikivahe hoiatussüsteem;
- pimenurga jälgimissüsteem;
- sõidukiiruse hoiatussüsteem ja liiklusmärkide tuvastussüsteem;
- parkimisabi Park Assist;
- automaatne kaug-ja lähitulede vahetussüteem;
- kohanduv püsikiirusehoidja; aktiivne pidurdusabi süsteem Active Brake Assist.

Easy Park Assist iseparkimissüsteem

 Seal on vaba parkimiskoht? On aeg sisse lülitada Easy Park Assist iseparkimissüsteem, mis mõõdab ära vaba ruumi ja määrab auto liikumistrajektoori. Sinu ülesandeks on kasutada gaasi- ja piduripedaali ning vajadusel käike vahetada. Parkimisabi ees, taga ja külgedel ning tagurduskaamera lihtsustavad oluliselt parkimismanöövreid. 

Bose® Surround helisüsteem

 Surround helisüsteem muudab sõidud veelgi nauditavamaks. Auto salongi paigutatud 13 tipptasemel kõlarit, mis töötavad koos Bose Centerpoint2 tehnoloogiaga tagavad meeldejääva helikogemuse. 

Ole nähtav

 Päevasõidutuled, lähituled, gabariidituled, pidurituled ja suunatuled - pea kogu auto valgustus põhineb LED tehnoloogial, tänu millele oled sa paremini nähtav. Hämarates kohtades kiirusel kuni 40 km/h sõites tagavad parema nähtavuse kurvitulede funktsiooniga udutuled. 

Isetumenev tahavaatepegel

 Hoolitseb su silmade mugavuse eest. Tahavaatepeegel tumeneb nii siis kui päeval päike tagaaknasse paistab kui ka siis kui tagant tuleva auto esituled juhti pimestada võivad.

Renault käed-vabad kaart

Renault käed-vabad kaart on läbinud uuenduskuuri ning varustatud tervitusfunktsiooniga.

Head-Up displei

Head-Up displei võimaldab juhil pidevalt teed jälgida. Süsteem kuvab sõidukiirust ja lubatud kiirust ning annab edasi olulisemad navigeerimisega seotud teated R-Link 2 multimeediasüsteemilt. Juht saab olulise info kätte ilma, et ta peaks pilgu teelt ära keerama. 


 

Multimeedia

JR-LINK 2 tõeline juhtimiskeskus

Võta Renault TALISMAN ® oma kontrolli alla ja juhi intuitiivselt kõiki tema funktsioone läbi R-LINK 2 multimeediasüsteemi ja selle 8,7" (22cm) puutetundliku ekraani. Võid seadistada kuni kuus erinevat profiili, nii, et igaüks võib nautida omi multimeediafaile või kasutada omi juhiabisüsteemide seadeid. Isiskupärasta avaekraan, kliimaseadme seaded, raadiojaamad ja salvesta mällu juhiistme asend.

R-LINK 2 - mugav juhtimine

Kasuta eri kategooriatesse jagatud R-LINK 2 funktsioone. See multimeedia tahvelarvuti võimaldab sul juhtida navigatsioonisüsteemi, taasesitada multimeediasisu, helistada Bluetooth® ühenduse abil või lugeda tekstisõnumeid. Auto kategoorias saad seadistada erinevaid juhiabisüsteeme.

R-LINK 2 - kasuta multimeediat

Bluetooth® ühenduse abil on lihtne R-LINK 2 süsteemi oma nutitelefoniga sünkroniseerida. Või soovid ühendada kaasaskantava mängija USB või 3,5 mm audiopistikusse? Vastavalt seadmete valikule võib kasutada ka SD-kaardi lugejat. Samal ajal võimaldavad häälkäsklused turvaliselt navigatsioonisüsteemi juhtida ning telefonikõnesid teha.


 

Ohutus

Visio System

Tänu esiklaasi all paiknevale kaamerale töötab Visio System®nagu juhti assisteeriv kaaspiloot, kes hoolitseb veelgi suurema turvalisuse ja mugavuse eest.

See koosneb kolmest süsteemist:
- sõiduraja kontrollsüsteem;
- automaatne kaug-ja lähitulede vahetussüteem;
- sõidukiiruse hoiatussüsteem ja liiklusmärkide tuvastussüsteem.

Turvalise pikivahe kontrollsüsteem ja aktiivne hädapidurdusassistent

Turvalise pikivahe kontrollsüsteem hoiatab sind kui pikivahe eesoleva autoga muutub liiga väikeseks. Kokkupõrkeohu korral käivitub automaatselt aktiivne hädapidurdusassistent, kuid ainult juht saab auto täielikult peatada. 

Kohanduv püsikiirusehoidja

Kohanduva püsikiirushoidjaga on lihtne õiget kiirust hoida. Püsikiirusehoidja juhtnupud asuvad roolil. Süsteem hoiab automaatselt etteantud liikumiskiirust või korrigeerib seda, et säilitada ohutu pikivahe eessõitva autoga.

Mäeltstardi assistent (HSA)

Alusta rahulikult liikumist ka järsul tõusul! Renault TALISMAN Grandtour on varustatud süsteemiga, mis määrab tõusu kõrguse, hoiab sõidukit paar sekundit paigal ning võimaldab rahulikult liikumist alustada.

Pimenurga jälgimissüsteem

Põrkeraudade külgedel paiknevate andurite abil tuvastab süsteem pimealas paiknevad sõidukid. Ohumärguande tuled paiknevad küljepeeglite klaasidel.

Sinu laste maksimaalne ohutus

Renault TALISMAN Grandtour'i külgmistele tagumistele istekohtadele on lihtne paigaldada kuni 2 ISOFIX kinnitusega lasteistet, mis vastavad uusimale i-Size standardile. Kolme tagumise turvavöö abil võib tagaistmetele paigaldada ka kolm tavalist lapsetooli.

JÕUDLUS


Mootorid

Energy TCe 150 ja Energy TCe 200 bensiinimootorid

Sõida dünaamiliselt ja koge erakordseid sõiduelamusi. 7-käigulise EDC automaatkäigukastiga ühendatud Energy Tce 150 ja Energy TCe200 bensiinimootorid tagavad mootori elastsuse ja spontaanse kiirenduse. Tuginedes Vormel-1-s kasutatavatele tehnoloogiatele on meie insenerid märkimisväärselt vähendanud kütusekulu ja CO2heitmekoguseid. Tunneta erakordset mugavust ja hinda vähendatud kütusekulu, mis tagavad enneolematu sõidunaudingu.

Energy dCi 110 diiselmootor

110-hobujõuline Energy dCi 110 diiselmootor üllatab juhti oma sõidumugavuse ja töökvaliteediga. Energy dCi 110 eristub võrreldamatu efektiivsusega ning oma klassi parimate kütusekulu ja CO2 emissiooni näitajatega. Meie ekspertide poolt välja töötatud innovaatilised lahendused nagu kõrg- ja madalsurve EGR klapid ja pidurdusenergia taaskasutussüsteem tagavad madalama kütusekulu ja vähendavad heitmekoguseid, hoolitsedes samal ajal sõidunaudingu säilimise eest.T


 

Energy dCi 130 ja Energy dCi 160 Twin Turbo diiselmootorid

Naudi rooli taga erilist tunnet, mida pakub 2-liitrise mootori iseloom ja 25% väiksem kütusekulu. Tuginedes Vormel-1-s kasutatavatele tehnoloogiatele, oleme me põlemist optimeerides ning mootorimahtu ja hõõrdumist vähendades märkimisväärselt vähendanud kütusekulu. Energy dCi 130 on saadaval nii manuaalkäigukastiga kui ka topeltsiduriga 6-käigulise EDC automaatkäigukastiga. See kindlustab sõidunaudingu ka kõige nõudlikumale juhile, kel on suured ootused nii rooli taga kui ka kütusekulu näitajaid jälgides. Twin Turbo tehnoloogiaga varustatud Energy dCi 160 mootor pakub suurepärast jõudlust. Suurem võimsus madalatel pööretel, dünaamiline kiirendus ja jõu säästmine suurematel kiirustel - see on efektiivsus kõige puhtamal kujul!

Driving Eco2 funktsioon

1Diving Eco2 funktsiooniga on võimalik kütusekulu vähendada kuni 25%! Eco funktsioon vähendab kiirenduse piiramiseks mootori pöördemomenti, säilitades samas piisava jõulisuse mugavaks sõiduks. Kasuta oma sõidunäitajate parandamiseks "Eco coaching" funktsiooni. Süsteem teavitab sind juhtimise eripäradest ja annab nõu, kuidas neid optimeerida.


 

Topeltsiduriga EDC automaatkäigukast

Topeltsiduriga EDC automaatkäigukast lihtsalt lummab autojuhte. EDC käigukast ühendab endas automaatkäigukasti mugavuse ja manuaalkäigukasti kiire reaktsiooni ja lihtsuse. Mootori tüübist sõltuvalt kas 6- või 7-käiguline käigukast tagab paindlikkuse, dünaamika ja väiksema kütusekulu. Lisaks sellele kohandub EDC käigukasti töö ja reaktsioonikiirus valitud sõidurežiimiga. Mida võiks veel tahta?

Optimeeritud aerodünaamika

Reguleeritavad õhuvõtuavad, õhuvoolude juhtimine mootoriruumis, õhukardinad, karteripõhi - kõik need detailid on disainitud Renault TALISMAN'i aerodünaamikat ja efektiivsust silmas pidades.


 

VARUSTUSTASEMED

 • LIMITED

  € 27 090 Alates
  LIMITED
   (lisaks Business varustusele)
   -Parkimisandurid ees ja taga
   -Renault´ vabakäe-võtmekaart
   -Multi-Sense süsteem
   -multimeediasüsteem R-Link 2 (7" puuteekraan, raadio, Euroopa kaardid, DABraadio, Bluetooth®, 2 USB/jack, 3D Sound by Arkamys)
   -elektriliselt kokkuklapitavad peeglid
   -reguleeritava kõrguse ja nimmetoega esiistmed, juhiistme
   -nimmetoel massaažifunktsioon
   -kunstnahaga kombineeritud tekstiilist istmekatted
   -toonklaasid taga (Limited´ile)
   -isetumenev tahavaatepeegel
   -impulsslülitiga
   -elektrilised tagauste aknatõstukid
   -uksekäepidemed kere värvi + kroomitud detailidega
   -küljepeeglite korpused säravmusta värvi
   -salongimatid (Limited´ile)
   -17" valuveljed, Celsium disain
 • INTENS

  € 29 290 Alates
  INTENS
   (lisaks Limited varustusele)
   -Visio süsteem (automaatne kaug-ja lähitulede vahetus, sõiduraja kontroll, sõidukiiruse hoiatus, liiklusmärgi tuvastussüsteem)
   täisleed-esituled "Pure Vision"
   -leed-udutuled; multimeediasüsteem R-Link 2 (8,7" puuteekraan, navigatsioon, Euroopa kaardid, digitaalraadio, Bluetooth®, 2 USB/jack, 3D Sound by Arkamys)
   -2 USB/Jack tagareas
   küljepeeglite alune välisvalgustus
   küljepeeglite korpused kere värvi
   18" valuveljed, "Duetto" disain
 • INITIALE PARIS

  € 41 090 Alates
  INITIALE PARIS
   (lisaks Intens varustusele)
   -Aktiivne hädapidurdussüsteem
   -ohutu vahemaa hoiatussüsteem
   -pimenurga jälgimissüsteem
   -tagurduskaamera
   -Head-Up ekraan
   -kohanduv püsikiirusehoidja
   -elektriliselt kokkuklapitavad, positsioonimäluga küljepeeglid -lamineeritud küljeklaasid
   -RELAX-peatoed ees
   -multimeediasüsteem R-Link2 (8,7" puuteekraan navigatsioon, Bose® Surround helisüsteem, DAB raadio, aktiivne mürasummutussüsteem (mootoriga dCi 160hj EDC)
   -Initiale Paris markeering ukse lävepaku
   -liistul
   -Initiale Paris markeering
   -Nappa" nahksisu
   -salongimatid
   -19“ valuveljed, "Initiale Paris" disain
   -elektriliselt "jalavibutusega" avatav tagaluuk

Prev Next