TALISMAN

DISAIN


Väline disain

Sisekujundus

VARUSTUS


Vali oma vajadustele vastav juhtimisstiil

Vali üks viiest sõidurežiimist, mida pakub MULTI-SENSE süsteem:
- Comfort - paindlik sõiduki juhtimine ja massaažifunktsiooniga mugavad istmed;
- Sport - otsustav sõidustiil ja jäigem vedrustus;
- Öko - optimaalne mootori reaktsioon ja madal kütuskulu;
- Neutraalne - stabiilsus, hea manööverdusvõime ja võimalikult lihtsad igapäevased sõidud;
- Personaalne - personaalsete Multi-Sense seadete salvestamiseks.

4CONTROL nelikroolimise süsteem

Naudi dünaamilist sõitu ja täielikku stabiilsust teel 4CONTROL nelikroolimise süsteemi abil. 4CONTROL reguleerib rataste pööramist rohkem kui 100 korda sekundis. Täpsem roolimine tähendab ka erakordset pöörderaadiust, mis ulatub taga kuni 3,5°-ni. Tundub, nagu lüheneks manööverdamise ajal teljevahe. Tänu 4CONTROL süsteemile muutub elegantne sedaan linnasõidul sama vilkaks kui väike linnaauto.

Elektriliselt juhitavad amortisaatorid - uus mugavustase

Reguleeritava jäikusega amortisaatorid muudavad vedrustust vastavalt valitud sõidurežiimile. Süsteem analüüsib pidevalt teeolusid, rataste pöörlemiskiirust ja pidurdusjõudu, tagades samal ajal vastavuse valitud sõidurežiimile.


 

Salongi meeleoluvalgustus

Väli salongi valgustus enda maitse järgi - sinine, punane, roheline, seepia või violetne.

Lihtne MULTI-SENSE süsteemi juhtimine

Sisene kiirelt MULTI-SENSE süsteemi menüüsse R-Link 2 multimeediaekraani abil. Kiireks režiimi valikuks võib kasutada ka keskkonsoolil asuvat nuppu. Lüliti võimaldab ka kiirvalikut kahe eelmääratud sõidustiili vahel


 

Mugavus

Sisesta hubase interjööri atmosfääri

Stiilne tervitus

Renault käed-vabad kaardiga varustatud Renault TALISMAN tunneb ära kui sa talle lähened. Päevasõidutuled süttivad, R-Link 2 ekraan ja näidikutepaneel aktiveeruvad ning sõltuvalt varustustasemest avanevad kokkuklapitud küljepeeglid ja süttib salongi valgustus. Autosse istudes taastavad elektriliselt reguleeritavad istmed oma salvestatud asendi. Mugavast salongist väljumise hõlbustamiseks nihkub juhiiste 5cm tahapoole. Autost eemaldudes lukustab Renault TALISMAN automaatselt uksed ning annab sellest tuledega märku .

Tunne istmete erakordset mugavust

Naudi igapäevaseid sõite ainulaadselt mugavas salongis. Renault TALISMAN'i istmed on varustatud peatugedega, mis kaitsevad lülisamba kaelapiirkonda vigastuste eest. Massaažifunktsiooniga juhiiste pakub seljale kiiret lõdvestust alates nimmepiirkonnast kuni kõrgeimate selgroo punktideni. Esiistmete ventilatsioon ja soojendus tagavad sobiva temperatuuri sõltumata ilmaoludest. Mällu saab talletada kuni 6 erinevat elektriliselt seadistatavat isteasendit.


 

Renault TALISMAN'i praktilised panipaigad teevad elu lihtsaks

Renault TALISMAN'is leidub hulgaliselt praktilisi panipaiku. Keskkonsoolis käetoe all on mahukas panipaik, mis EDC automaatkäigukastiga versioonil on jahutusega. Salongi panipaikade mahutavus kokku on 25 liitrit ning pagasiruum mahutab 608 liitrit. Kuidas mugavalt pagasiruumi avada? See avaneb ilma käte abita automaatselt kui tagastange all korraks jalaga viibutada.

* Saadaval vaid EDC automaatkäigukastiga mudelil.

Arukas kliimaseade hoolitseb mugavuse eest

Renault TALISMAN'i konditsioneerisüsteem mõõdab ja reguleerib õhuniiskuse taset salongis ning R-Link 2 multimeediasüsteemi ekraani kaudu saab salongiõhu kvaliteeti kontrollida. "Clean" režiim vähendab bakterite ja allergeenide hulka ning "Relax" režiim loob õhu ioniseerimise abil meeldiva atmosfääri.


 

Multimeedia

Avasta juhtimise mugavus tänu R-Link 2 multimeediasüsteemile

Lihtsalt ja intuitiivselt kasutatav R-Link 2 multimeediasüsteem võimaldab isikupärastada igat sõidu elementi. Vali keskkonsooli ekraani värv või kuvatavate sõnumite tüüp ja stiil. Olgu selleks R-Link 2 süsteemi avaekraan, raadio, navigatsioon, kliimaseade, esiistmete seadistus või Multi-Sense süsteem - kõike on võimalik personaalselt seadistada. Mällu on võimalik salvestada kuni 6 isiklikku profiili. Puutetundlik ekraan tagab lihtsa juurdepääsu lemmik meediafailidele, navigatsiooniseadetele ja juhtimisabisüsteemidele.

Uuenduslikud funktsioonid

TKasuta erinevaid funktsioone eri kategooriates. TomTom® kaardi kasutamiseks vajuta nupule "Navigatsioon". "Multimeedia" ikoonile vajutades saad ligipääsu oma kaasaskantaval seadmel asuvale muusikale, piltidele ja videodele.* Menüüvaliku "Telefon" alt saad Bluetooth® ühenduse abil telefoni käed-vabad režiimi aktiveerida või SMS sõnumeid lugeda. Erinevaid sõiduabisüsteeme saad seadistada menüüvaliku "Auto" alt. *Pilte ja videofaile on võimalik vaadata vaid siis kui auto seisab.


 

Usaldusväärsed ühendused

Juhtmevaba Bluetooth® tehnoloogiaga varustatud R-Link 2 ühendub kergesti su telefoniga ning muudab selle käsitlemise lihtsamaks ja turvalisemaks. Lae USB pistikutest oma kaasaskantavaid seadmeid või jaga muusikat välistelt seadmetelt USB, SD või 3,5mm audiopistiku abil. Juhi meediat häälkäsklustega, et tagada maksimaalne sõiduohutus. Telefoni SMS to Speech ja Text to Speech funktsioonid võimaldavad ka tekstisõnumeid ja e-kirju lugeda. Kuid R-Link 2 süsteemi abil on SMS sõnumite ja e-kirjade lugemine palju mugavam ja ohutum.

Tehnoloogia

Easy Park Assist iseparkimissüsteem

Seal on vaba parkimiskoht? On aeg sisse lülitada Easy Park Assist iseparkimissüsteem, mis mõõdab ära vaba ruumi ja määrab auto liikumistrajektoori. Sinu ülesandeks on kasutada gaasi- ja piduripedaali ning vajadusel käike vahetada. Parkimisabi ees, taga ja külgedel ning tagurduskaamera lihtsustavad oluliselt parkimismanöövreid.

Bose® Surround helisüsteem

Bose® Surround helisüsteem muudab sõidud veelgi nauditavamaks. Auto salongi paigutatud 13 tipptasemel kõlarit, mis töötavad koos Bose Centerpoint2® tehnoloogiaga tagavad meeldejääva helikogemuse.

Mäeltstardiassistent

Et lihtsustada paigaltvõttu tõusul, on Renault TALISMAN varustatud süsteemiga, mis määrab tõusu kõrguse, hoiab sõidukit paar sekundit peale piduri vabastamist paigal ning võimaldab rahulikult ja ohutult liikuma hakata.

Renault käed-vabad võtmekaart

Renault käed-vabadvõtmekaarton läbinud uuenduskuuri ning varustatud tervitusfunktsiooniga.

Hoia turvalist vahemaad

Kohanduva püsikiirushoidjaga varustatud Renault TALISMAN'is on lihtne õiget kiirust hoida.

Tagant tulevate autode tuled enam ei pimesta

Isetumenev tahavaatepeegel hoolitseb su silmade mugavuse eest. Tahavaatepeegel tumeneb nii siis kui päeval päike tagaaknasse paistab kui ka siis kui tagant tuleva auto esituled juhti pimestada võivad.


 

Ole nähtav

Päevasõidutuled, lähituled, gabariidituled, pidurituled ja suunatuled - pea kogu auto valgustus põhineb LED tehnoloogial, tänu millele oled sa paremini nähtav. Hämarates kohtades kiirusel kuni 40 km/h sõites tagavad parema nähtavuse kurvitulede funktsiooniga udutuled.

OHUTUS


Visio System

Tänu esiklaasi all paiknevale kaamerale töötab Visio System® nagu juhti assisteeriv kaaspiloot, kes hoolitseb veelgi suurema turvalisuse ja mugavuse eest.
- Liiklusmärkide tuvastussüsteemiga kiiruseületuse
- Sõiduraja kontrollsüsteem
- Automaatne kaug- ja lähitulede vahetus - Visio System® valib esitulede ereduse vastavalt liiklusolukorrale. Tänu esiklaasi all paiknevalt kaamerale toimub lülitus kaugtuledelt lähituledele automaatselt - olgu põhjuseks siis vastutulev auto või tänavavalgustusega asulasse sisenemine.

Turvalise pikivahe kontrollsüsteem ja aktiivne hädapidurdusassistent (AEBS)

Turvalise pikivahe kontrollsüsteem hoiatab sind kui pikivahe eesoleva autoga muutub liiga väikeseks. Kokkupõrkeohu korral käivitub automaatselt aktiivne hädapidurdusassistent, mis:
- Juhul kui juht pidurdab, suurendab pidurdusjõudu;
- Juhul kui juht ei pidurda, alustab kokkupõrke vältimiseks pidurdamist, kuid ainult juht saab auto täielikult peatada.


 

Pimenurga jälgimissüsteem

Põrkeraudade külgedel paiknevate andurite abil tuvastab süsteem pimealas paiknevad sõidukid. Ohumärguande tuled paiknevad Renault TALISMAN'i küljepeeglite klaasidel.

ISOFIX süsteem

Renault TALISMAN'i äärmistele tagumistele istekohtadele saab kergesti kaks üle-Euroopalisele i-Size standardile vastavat ISOFIX kinnitussüsteemiga lasteistet paigaldada. Kolm turvavööd tagaistmel võimaldavad paigaldada ka kolm tavalist lapsetooli.


 

JÕUDLUS


Mootorid

ENERGY TCe 150 ja ENERGY TCe 200 bensiinimootorid

Sõida dünaamiliselt ja koge erakordseid sõiduelamusi. 7-käigulise EDC automaatkäigukastiga ühendatud ENERGY Tce 150 ja ENERGY TCe200 bensiinimootorid tagavad mootori elastsuse ja spontaanse kiirenduse. Tuginedes Vormel-1-s kasutatavatele tehnoloogiatele on meie insenerid märkimisväärselt vähendanud kütusekulu ja CO2 heitmekoguseid. Tunneta erakordset mugavust ja hinda vähendatud kütusekulu, mis tagavad enneolematu sõidunaudingu.

ENERGY dCi 110 diiselmootor

110-hobujõuline ENERGY dCi 110 diiselmootor üllatab juhti oma sõidumugavuse ja töökvaliteediga. ENERGY dCi 110 eristub võrreldamatu efektiivsusega ning oma klassi parimate kütusekulu ja CO2 emissiooni näitajatega. Meie ekspertide poolt välja töötatud innovaatilised lahendused nagu kõrg- ja madalsurve EGR klapid ja pidurdusenergia taaskasutussüsteem tagavad madalama kütusekulu ja vähendavad heitmekoguseid, hoolitsedes samal ajal sõidunaudingu säilimise eest. 
 


 

ENERGY dCi 130 ja ENERGY dCi 160 Twin Turbo diiselmootorid

Naudi rooli taga erilist tunnet, mida pakub võimekas mootor ja 25% väiksem kütusekulu. Tuginedes Vormel-1-s kasutatavatele tehnoloogiatele, oleme me põlemist optimeerides ning mootorimahtu ja hõõrdumist vähendades märkimisväärselt vähendanud kütusekulu. ENERGY dCi 130 on saadaval nii manuaalkäigukastiga kui ka topeltsiduriga 6-käigulise EDC automaatkäigukastiga. See kindlustab sõidunaudingu ka kõige nõudlikumale juhile, kel on suured ootused nii rooli taga kui ka kütusekulu näitajaid jälgides. Twin Turbo tehnoloogiaga varustatud ENERGY dCi 160 mootor pakub suurepärast jõudlust. Suurem võimsus madalatel pööretel, dünaamiline kiirendus ja jõu säästmine suurematel kiirustel - see on efektiivsus kõige puhtamal kujul!

Topeltsiduriga EDC automaatkäigukast

Topeltsiduriga EDC automaatkäigukast lihtsalt lummab autojuhte. EDC käigukast ühendab endas automaatkäigukasti mugavuse ja manuaalkäigukasti kiire reaktsiooni ja lihtsuse. Mootori tüübist sõltuvalt kas 6- või 7-käiguline käigukast tagab paindlikkuse, dünaamika ja väiksema kütusekulu. Lisaks sellele kohandub EDC käigukasti töö ja reaktsioonikiirus valitud sõidurežiimiga. Mida võiks veel tahta?

Diving Eco2 funktsioon

Diving Eco2 funktsiooniga on võimalik kütusekulu vähendada kuni 25%! Eco funktsioon vähendab kiirenduse piiramiseks mootori pöördemomenti, säilitades samas piisava jõulisuse mugavaks sõiduks. Kasuta oma sõidunäitajate parandamiseks "Eco coaching" funktsiooni. Süsteem teavitab sind juhtimise eripäradest ja annab nõu, kuidas neid optimeerida.


 

Optimeeritud aerodünaamika

Kas tead, et kiirusel 50 km/h ja 130 km/h põhjustab õhutakistus vastavalt 50% ja 85% kütusekulu. Aerodünaamikast põhjustatud energiakulu vähendamiseks on meie insenerid ja disainerid oma jõud ühendanud. Reguleeritavad õhuvõtuavad, õhuvoolude juhtimine mootoriruumis, õhukardinad, karteripõhi - kõik need detailid on disainitud Renault TALISMAN'i aerodünaamikat ja efektiivsust silmas pidades.

VARUSTUSTASEMED

 • LIMITED

  € 26 090 Alates
  LIMITED
   (lisaks Business varustusele)
   Parkimisandurid ees/taga
   Renault´ vabakäe-võtmekaart
   Multi-Sense baassüsteem; multimeediasüsteem R-Link 2 (7-tolline puuteekraan, DAB raadio
   Euroopa kaardid, 2 USB/jack
   3D Sound by Arkamys)
   elektriliselt kokkuklapitavad küljepeeglid; impulsslülitiga elektrilised tagauste aknatõstukid
   reguleeritava kõrguse ja nimmetoega esiistmed, juhiistme nimmetoel massaažifunktsioon
   kunstnahaga kombineeritud tekstiilist istmekatted; toonitud
   tagaklaasid (ainult Limited´ile)
   isetumenev tahavaatepeegel (ainult Limited´ile); kroomliistudega udutuled; uksekäepidemed kere värvi + kroomitud
   detailidega, küljepeeglite korpused musta värvi
   põrandamatid
   7" valuveljed, "Celsium" disain
 • INTENS

  € 28 290 Alates
  INTENS
   (lisaks Zen varustusele)
   Visio süsteem (automaatne kaug-ja lähitulede vahetus, sõiduraja kontroll, sõidukiiruse hoiatus, liiklusmärgi tuvastussüsteem)
   leed-esituled "Pure Vision"
   isetumenev tahavaatepeegel
   impulsslülitiga elektrilised tagauste aknatõstukid
   R-Link2 multimeediasüsteem 8,7" puuteekraaniga + digitaalraadio
   2 USB/Jack + 1 AUX Jack, küljepeeglite alune välisvalgustus
   nahaga kombineeritud tekstiilist istmepolster
   Full LED Pure Vision pakett (täisleed-esituled "Pure Vision", leed-tagatuled)
   leed-udutuled
   parkimisabi ees ja taga
   18" valuveljed, GrandTour disain
 • INITIALE PARIS

  € 40 190 Alates
  INITIALE PARIS
   (lisaks Intens varustusele)
   Aktiivne hädapidurdussüsteem
   ohutu vahemaa hoiatussüsteem
   pimenurga jälgimissüsteem
   parkimisabi ees/taga + tagurduskaamera
   Head-Up displei
   “nelikroolimise süsteem”
   elektrooniliselt reguleeritavad amortisaatorid
   elektrilised, soojendusega ja ventileeritavad esiistmed, juhiistmel positsioonimälu
   elektrilised, kokkuklapitavad ja positsioonimäluga küljepeeglid
   lamineeritud küljeklaasid
   toonitud tagaklaasid
   RELAX -peatoed
   Renault´ R-Link 2 multimeediasüsteem 8,7" puuteekraaniga, navigatsioon, Bose® surround helisüsteem, aktiivne mürasummutussüsteem ANC (mootoriga dCi 160hj EDC), „Nappa" nahksisu
   salongimatid, 19“ valuveljed "Initiale Paris" disain
   elektriliselt "jalavibutusega" avatav tagaluuk

Prev Next